Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Hledat
JménoPoziceE-mailTelefonMístnost
Ing. Antoš Zdeněk doktorand antos@ipm.cz +420 532 290 451 308
Ing. Babinský Tomáš doktorand babinsky@ipm.cz +420 532 290 343 116b
Ing. Balík Zdeněk technický pracovník balik@ipm.cz +420 532 290 314, +420 532 290 308, +420 532 290 302 5, Zwick lab., INSTRON
Bernovská Veronika uklízečka
Ing. Bernovský Jaromír technický pracovník bernovsky@ipm.cz +420 532 290 396, +420 532 290 323, +420 532 290 403 258a, Creep sut. I, Creep 1.p
Ing. Bertolla Luca, Ph.D. vědecký pracovník bertolla@ipm.cz +420 532 290 336 128b
Ing. Bulín Tomáš doktorand bulin@ipm.cz +420 532 290 434 315
Ing. Bureš Ondřej vedoucí bures@ipm.cz +420 532 290 370 416
RNDr. Buršík Jiří, CSc., DSc. vědecký pracovník bursik@ipm.cz +420 532 290 473 410
Citovecký Roman technický pracovník citovecky@ipm.cz +420 532 290 495 508
Čaněk Pavel vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
Ing. Čejka Jan vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
RNDr. Čermák Jiří, CSc., DSc. vědecký pracovník cermak@ipm.cz +420 532 290 422, +420 532 290 333, +420 532 290 334 319, ,
Ing. Černeková Barbora technický pracovník cernekova@ipm.cz +420 532 290 453 417
doc. Mgr. Černý Miroslav, Ph.D. vědecký pracovník cerny@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Ing. Čupera Pavel technický pracovník cupera@ipm.cz +420 532 290 314, +420 532 290 308, +420 532 290 302 5, Zwick lab., INSTRON
Dania Václav technický pracovník dania@ipm.cz +420 532 290 424 322
Ing. Dlhý Pavol doktorand dlhy@ipm.cz +420 532 290 347 114
prof. RNDr. Dlouhý Antonín, CSc. vědecký pracovník dlouhy@ipm.cz +420 532 290 412 205
prof. Ing. Dlouhý Ivo, CSc. vědecký pracovník idlouhy@ipm.cz +420 532 290 342 117
Ing. Dobeš Ferdinand, DrSc. vědecký pracovník dobes@ipm.cz +420 532 290 408, +420 532 290 323, +420 532 290 403 202, Creep sut. I, Creep 1.p
Dobšík Jiří dělník dobsik@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
Dofek František vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
Ing. Droběnová Lenka učetní drobenova@ipm.cz +420 532 290 701 502a
Dujíčková Jaroslava technický pracovník jarka@ipm.cz +420 532 290 495 508
Dušková Věra sekretářka duskova@ipm.cz +420 532 290 417 316
Ing. Dvořák Jiří, Ph.D. vědecký pracovník dvorak@ipm.cz +420 532 290 397, +420 532 290 380 251,
Ing. Dymáček Petr, Ph.D. vědecký pracovník pdymacek@ipm.cz +420 532 290 411, +420 532 290 380 204,
doc. Elhadidy Hassan, Ph.D. vědecký pracovník elhadidy@ipm.cz +420 532 290 462 426
Ing. Farmačka Petr odborný asistent farmacka@ipm.cz +420 532 290 496 509
Mgr. Fikar Jan, Ph.D. vědecký pracovník fikar@ipm.cz +420 532 290 429 421
Ing. Fintová Stanislava, Ph.D. vědecký pracovník fintova@ipm.cz +420 532 290 301 102b
Mgr. Friák Martin, Ph.D. vedoucí friak@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Galko Vladimír technický pracovník +420 532 290 322 Údržba
doc. Ing. Gröger Roman, Ph.D. vedoucí groger@ipm.cz +420 532 290 448 307
Ing. Hadraba Hynek, Ph.D. vědecký pracovník hadraba@ipm.cz +420 532 290 369 225
Ing. Halasová Martina, Ph.D. vědecký pracovník halasova@ipm.cz +420 532 290 336 128b
RNDr. Hapla Miroslav technický pracovník hapla@ipm.cz +420 532 290 462, +420 532 290 312 426, 120
prof. Hasegawa (visiting scientist) Makoto vědecký pracovník +420 532 290 342 117
Mgr. Heczko Milan doktorand heczko@ipm.cz +420 532 290 345 116
Ing. Herzánová Dagmar technický pracovník herzanova@ipm.cz +420 532 290 482 408
Hoffmann Petr vedoucí hoffmann@ipm.cz +420 532 290 321 Dílna
Ing. Holzer Jakub doktorand holzer@ipm.cz +420 532 290 451 308
Ing. Horáková Leona sekretářka horakova@ipm.cz +420 532 290 416 209
Ing. Horník Vít doktorand hornik@ipm.cz +420 532 290 414 207
Ing. Hrabovský Miloš doktorand hrabovsky@ipm.cz +420 532 290 434 315
prof. Ing. Hrbáček Karel, DrSc. projektový manažer +420 532 290 494 329
Ing. Husák Roman doktorand husak@ipm.cz +420 532 290 336, +420 532 290 369 128b, 225
doc. Ing. Hutař Pavel, Ph.D. vědecký pracovník hutar@ipm.cz +420 532 290 351 119
Ing. Chlup Zdeněk, Ph.D. vědecký pracovník chlup@ipm.cz +420 532 290 335, +420 532 290 314, +420 532 290 308 128a, 5, Zwick lab.
Ing. Chlupová Alice, Ph.D. vědecký pracovník chlupova@ipm.cz +420 532 290 344 116a
Mgr. Chrastil Roman, DiS. technický pracovník chrastil@ipm.cz +420 532 290 341, +420 532 290 355, +420 532 290 356 125, MTS 810, MTS 880
Ing. Ivan Silviu doktorand silviu.ivan@element.com
Janáková Iva, DiS. učetní janakova@ipm.cz +420 532 290 466 502a
Jaroš Jiří technický pracovník jaros@ipm.cz +420 532 290 357, +420 532 290 353 102a, Zkušebna AMSLER
Ing. Jarý Milan, Ph.D. technický pracovník jary@ipm.cz +420 532 290 405, +420 532 290 380 252,
Jelínková Anna personalistka, mzdová účetní jelinkova@ipm.cz +420 532 290 457 504a
Ing. Jirásková Yvonna, Ph.D. vědecký pracovník jirasko@ipm.cz +420 532 290 446, +420 532 290 312 305, 120
Joukl Jindřich technický pracovník joukl@ipm.cz +420 532 290 319 140
Ing. Káňa Tomáš, Ph.D. vědecký pracovník kana@ipm.cz +420 532 290 423 320
Klimeš Václav dělník klimes@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
RNDr. Kloc Luboš, CSc. vědecký pracovník kloc@ipm.cz +420 532 290 441, +420 532 290 442 310,
doc. Ing. Klusák Jan, Ph.D. vedoucí klusak@ipm.cz +420 532 290 348 118
Bc. Kohoutková Eliška diplomant kohoutkova@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Ing. Kollárová Helena technický pracovník kollar@ipm.cz +420 532 290 300 501
Ing. Kozák Vladislav, CSc. vědecký pracovník kozak@ipm.cz +420 532 290 364 109
Ing. Krahula Karel technický pracovník krahula@ipm.cz +420 532 290 383 224
Král Ivo dělník ikral@ipm.cz +420 532 290 700 Drátová řezačka
Ing. Král Lubomír, Ph.D. vědecký pracovník lkral@ipm.cz +420 532 290 427, +420 532 290 333, +420 532 290 334 326, ,
Ing. Král Petr, Ph.D. vědecký pracovník pkral@ipm.cz +420 532 290 368 113
Ing. Krepl Ondřej, Ph.D. vědecký pracovník krepl@ipm.cz +420 532 290 338 108a
RNDr. Kroupa Aleš, CSc. vedoucí kroupa@ipm.cz +420 532 290 467, +420 532 290 474, +420 532 290 482 415, 409, 408
prof. Mgr. Kruml Tomáš, CSc. vědecký pracovník kruml@ipm.cz +420 532 290 379 112
Křivánek Pavel dělník krivanek@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
Ing. Kuběna Ivo, Ph.D. vědecký pracovník kubena@ipm.cz +420 532 290 343 116b
Mgr. Kuběnová Tereza doktorand tkubenova@ipm.cz +420 532 290 451 308
Kučerová Pavla projektový manažer kucerova@ipm.cz +420 532 290 377 329
Ing. Kuchařová Květa vědecký pracovník kucharova@ipm.cz +420 532 290 413, +420 532 290 323, +420 532 290 403 206, Creep sut. I, Creep 1.p
Ing. Kunčická Lenka, Ph.D. vědecký pracovník kuncicka@ipm.cz +420 532 290 371 219
prof. RNDr. Kunz Ludvík, CSc., dr. h. c. vědecký pracovník kunz@ipm.cz +420 532 290 464 423
Ing. Kushnir Kostiantyn kushnir@ipm.cz +420 532 290 461 427
Mgr. Kvapilová Marie, Ph.D. vědecký pracovník kvapilova@ipm.cz +420 532 290 374 221a
Ing. Luptáková Natália, Ph.D. vědecký pracovník luptakova@ipm.cz +420 532 290 371, +420 532 290 323, +420 532 290 380 219, Creep sut. I,
Ing. Maděrová Hana vedoucí maderova@ipm.cz +420 532 290 497 504b
Mádle Robert technický pracovník madle@ipm.cz +420 532 290 352 105
Bc. Machů Zdeněk diplomant machu@ipm.cz +420 532 290 336 128b
Ing. Malíková Lucie, Ph.D. vědecký pracovník malikova@ipm.cz
Malý Lukáš vedoucí maly@ipm.cz +420 532 290 381 222
Ing. Man Jiří, Ph.D. vedoucí man@ipm.cz +420 532 290 363 110
Ing. Martinák Jaroslav technický pracovník martinak@ipm.cz +420 532 290 406, +420 532 290 323, +420 532 290 403 220, Creep sut. I, Creep 1.p
Ing. Masini Alessia doktorand masini@ipm.cz +420 532 290 336 128b
Bc. Matějová Dana sekretářka matejova@ipm.cz +420 532 290 416 209
Mateovič Ján technický pracovník +420 532 290 313 Lab.
Matoušek Jiří technický pracovník jmatousek@ipm.cz +420 532 290 384 224
Ing. Mazánová Veronika doktorand mazanova@ipm.cz +420 532 290 345 116
Ing. Miarka Petr doktorand Petr.Miarka@vut.cz +420 532 290 361 107
Bc. Miháliková Ivana diplomant mihalikova@ipm.cz +420 532 290 461 427
Ing. Million Bořivoj, DrSc. vědecký pracovník million@ipm.cz +420 532 290 421 318
Minařík Michal technický pracovník minarik@ipm.cz +420 532 290 357, +420 532 290 353 102a, Zkušebna AMSLER
doc. Ing. Náhlík Luboš, Ph.D. vědecký pracovník nahlik@ipm.cz +420 532 290 358 106
doc. Ing. Nechvátal Luděk, Ph.D. vědecký pracovník nechvatal@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Němečková Petra, DiS. technický pracovník nemeckova@ipm.cz +420 532 290 453 417
Neveselá Saša uklízečka
Ing. Novotný Luděk, Ph.D. vedoucí novotny@ipm.cz +420 532 290 385, +420 532 290 381 Datová ústředna, 222
Ing. Novotný Vincenc vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
doc. RNDr. Obrtlík Karel, CSc. vědecký pracovník obrtlik@ipm.cz +420 532 290 415 208
Ing. Oplt Tomáš doktorand oplt@ipm.cz +420 532 290 347 114
Mgr. Ostapovec Andrej, Ph.D. vědecký pracovník ostapov@ipm.cz +420 532 290 429 421
Oweisová Sabina mafri@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Palarčík Vladimír vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
doc. Mgr. Pavlů Jana, Ph.D. vědecký pracovník pavlu@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Mgr. Petráš Roman doktorand petras@ipm.cz +420 532 290 345 116
RNDr. Pizúrová Naděžda, Ph.D. vědecký pracovník pizurova@ipm.cz +420 532 290 447 306
Ing. Poczklán Ladislav doktorand poczklan@ipm.cz +420 532 290 343 116b
Ing. Podstranská Ivana technický pracovník podstr@ipm.cz +420 532 290 481 407
Ing. Poduška Jan doktorand poduska@ipm.cz +420 532 290 347 114
Ing. Pokorný Pavel, Ph.D. vědecký pracovník pokorny@ipm.cz +420 532 290 362 108
Poláčková Stanislava uklízečka
prof. RNDr. Polák Jaroslav, DrSc., dr. h. c. vědecký pracovník polak@ipm.cz +420 532 290 366 111
Ing. Procházka Pavel doktorand prochazka@ipm.cz +420 532 290 434 315
Přikryl Zdeněk dělník prikryl@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
Pyrochta Jan technický pracovník pyrochta@ipm.cz +420 532 290 432 324
Radkovič Michal technický pracovník +420 532 290 312 120
RNDr. Rothová Věra, Ph.D. technický pracovník rothova@ipm.cz +420 532 290 418, +420 532 290 333, +420 532 290 334 317, ,
Ing. Roupcová Pavla, Ph.D. vědecký pracovník roupcova@ipm.cz +420 532 290 447 306
Ing. Řehák Petr, Ph.D. vědecký pracovník rehak@ipm.cz +420 532 290 455 419
Mgr. Salvet Zdeněk vědecký pracovník salvet@ipm.cz +420 532 290 455 419
doc. Ing. Seitl Stanislav, Ph.D. vědecký pracovník seitl@ipm.cz +420 532 290 361 107
Ing. Schneeweiss Oldřich, DrSc. vědecký pracovník schneew@ipm.cz +420 532 290 434, +420 532 290 311, +420 532 290 312 315, Mössbauer.lab., 120
prof. Ing. Sklenička Václav, DrSc. vědecký pracovník sklen@ipm.cz +420 532 290 454 418
Bc. Slávik Anton diplomant aslavik@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Ing. Slávik Ondrej doktorand slavik@ipm.cz +420 532 290 347 114
Ing. Stratil Luděk, Ph.D. vědecký pracovník stratil@ipm.cz +420 532 290 365, +420 532 290 308 126, Zwick lab.
Svatošová Miluše učetní svatosova@ipm.cz +420 532 290 456 503
RNDr. Svoboda Jiří, CSc., DSc. vědecký pracovník svobj@ipm.cz +420 532 290 407 201
RNDr. Svoboda Milan, CSc. vědecký pracovník svobm@ipm.cz +420 532 290 474, +420 532 290 476, +420 532 290 475 409, Philips SEM, Philips TEM
Ing. Šesták Petr, Ph.D. vědecký pracovník sestak@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Ing. Ševčíková Jana administrátor projektů sevcikova@ipm.cz +420 532 290 416 209
Ing. Ševeček Oldřich, Ph.D. vědecký pracovník sevecek@fme.vutbr.cz +420 532 290 342 117
Dr. Ing. Šiška Filip, Ph.D. vědecký pracovník siska@ipm.cz +420 532 290 365 126
Ing. Šmíd Miroslav, Ph.D. vědecký pracovník smid@ipm.cz +420 532 290 362 108
Šmídová Dita uklízečka
Šmýdová Šárka technický pracovník smydova@ipm.cz +420 532 290 337, +420 532 290 308 127, Zwick lab.
prof. RNDr. Šob Mojmír, DrSc. vědecký pracovník mojmir@ipm.cz +420 532 290 455 419
Ing. Šrámková Yvonna technický pracovník sramkova@ipm.cz +420 532 290 485 507
doc. Ing. Šremr Jiří, Ph.D. vědecký pracovník sremr@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Štěpánek Pavel technický pracovník stepanek@ipm.cz +420 532 290 493 226
Ing. Šulák Ivo doktorand sulak@ipm.cz +420 532 290 341 125
Ing. Švábenská Eva, Ph.D. vědecký pracovník svabenska@ipm.cz +420 532 290 436 313
Tajovská Jana učetní tajovska@ipm.cz +420 532 290 330 504c
Ing. Taveri Gianmarco doktorand taveri@ipm.cz +420 532 290 336 128b
Tinoco Navarro MSc. Hector Andres doktorand tinoco@ipm.cz +420 532 290 338 108a
Ing. Titov Andrii doktorand titov@ipm.cz +420 532 290 446 305
Ing. Tobiáš Jiří technický pracovník tobias@ipm.cz +420 532 290 352 105
Tomanec Jiří vrátný +420 532 290 316 Vrátnice ÚFM
Toncr Stanislav řidič toncr@ipm.cz +420 532 290 410 Garáž
Ing. Trávníček Lukáš doktorand travnicek@ipm.cz +420 532 290 347 114
Trávníček Jaroslav dělník travnicek.jaroslav@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
doc. RNDr. Turek Ilja, DrSc. vědecký pracovník turek@ipm.cz +420 532 290 437 311
Ing. Vacek Petr doktorand vacek@ipm.cz +420 532 290 451 308
Vacek Petr obráběč kovů vacek.petr@ipm.cz +420 532 290 324 Zámečnická dílna
Bc. Vácha Radek technický pracovník vacha@ipm.cz +420 532 290 364, +420 532 290 346, +420 532 290 302 109, Keramografie KL, INSTRON
Vávra Bohuslav technický pracovník bvavra@ipm.cz +420 532 290 378 227
Vecka Jindřich dělník vecka@ipm.cz +420 532 290 317 Strojní dílna
Ing. Vitula Miroslav technický pracovník vitula@ipm.cz +420 532 290 404, +420 532 290 323, +420 532 290 317 253, Creep sut. I, Strojní dílna
Ing. Vojtek Tomáš, Ph.D. vědecký pracovník vojtek@ipm.cz +420 532 290 362 108
Vrbová Eva vedoucí vrbova@ipm.cz +420 532 290 329 504c
prof. RNDr. Vřešťál Jan, DrSc. vědecký pracovník vrestal@ipm.cz +420 532 290 467 415
Ing. Všianská Monika, Ph.D. vědecký pracovník vsianska@ipm.cz +420 532 290 400 310a
Ing. Vysloužil Jan, CSc. technický pracovník vyslouzi@ipm.cz +420 532 290 357 102a
Mgr. Wagenknecht David doktorand wagenknecht@ipm.cz +420 532 290 437 311
Bc. Weiser Adam technický pracovník aweiser@ipm.cz +420 532 290 373 221
Wolfová Hana uklízečka
Mgr. Záležák Tomáš, Ph.D. vědecký pracovník zalezak@ipm.cz +420 532 290 372 258
Ing. Zemanová Adéla, Ph.D. vědecký pracovník zemanova@ipm.cz +420 532 290 402 302
Mgr. Zobač Ondřej, Ph.D. vědecký pracovník zobac@ipm.cz +420 532 290 401 302
Ing. Zouhar Michal, Ph.D. projektový manažer zouhar@ipm.cz +420 532 290 494 329
RNDr. Žák Tomáš, CSc. vědecký pracovník zak@ipm.cz +420 532 290 382, +420 532 290 309, +420 532 290 311 223, , Mössbauer.lab.
Žáková Eva technický pracovník zakova@ipm.cz +420 532 290 487 505
1